Послуги
Ціни
Контакти
Лікування ясен
На сьогоднішній день в розвинених країнах проблеми з яснами посідають друге місце серед стоматологічних захворювань.
Зворотній зв`язок
Залиште контакти та ми Вам передзвонимо
Про лікування ясен
В свідомості сучасного європейця проблеми із зубами потрібно вирішувати негайно, щоб не дочекатись до ускладнень. Але дуже часто ми нехтуємо регулярним стоматологічним і домашнім чищенням.

Чому хвороби ясен є небезпечними?

Найпоширенішими проблемами є гінгівіт та парадонтит.

Справа в тому що при запальних процесах – ясна та кісткова тканина мають властивість «втікати» від подразника. Дуже часто наші пацієнти жаліються на оголення коренів зубів, вони стають чутливими до холодного, кислого, солодкого.
Мені ясна просіли, чи можете ви їх назад повернути?
На жаль в цьому є найбільша проблема парадонтолгії. Відновити початковий об'єм кісткової тканини та ясен є практично неможливо.

Тому в ранньому віці ми завжди наголошуємо на необхідності якісної домашньої та професійної гігієни, позаяк в подальшому виникає багато трудношів в процесі відновлення здорових ясен.

Ми завжди готові допомогти пацієнтам стати на шлях здоров'я м'яких тканин. Ми підкажемо якісні методи вирішення проблем з яснами.

Записуйтесь на консультацію та допоможіть своїм яснам стати здоровими!

Сучасне терапевтичне лікування зубів - це цілий комплекс лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту і інших хвороб порожнини рота, а також на відновлення природної анатомічної форми зубного ряду.
Наші роботи