Послуги
Ціни
Контакти
Відбілювання
За допомогою відбілювання ви маєте змогу відновити природню білизну зубів лише за допомогою нанесення професійних гелів та світлової активації.
Зворотній зв`язок
Відбілювання це безпечно?
Так. На сьогоднішній день ми можемо чітко відповісти на це запитання. Десять років тому ми ще сумнівались чи є відбілювання безпечним і чи не нашкодить воно емалі в майбутньому. Сьогодні ми маємо десятки міжнародних досліджень з різними реагентами, які показують вплив відбілюючих гелів на емаль зуба. Шкідливі компоненти відбілення були зняті з виробництва і сучасні системи відбілювання є безпечними і широко використовуються в стоматології.

Як сильно відбіляться зуби за один сеанс?

Насправді це найчастіше питання яке задають нам пацієнти. І на жаль однозначно відповісти ми не можемо. У кожного пацієнта є свій ступінь проникнення емалі і одинакова процедура приносить різні результати.
Єдине наше спостереження – сила відбілювання залежить від інтенсивності кольору. У пацієнтів які мають значно темні або жовті зуби результат від одного сеансу є значним і різниця до і після дуже сильно замітна. Відповідно чим світліші зуби тим більше потрібно часу і сеансів для того щоб добитись ідеальної білизни.

Кому протипоказано відбілювання?
В першу чергу людям які мають штучні коронки. Справа в тому що зуби відбілюються а коронки ні. Якщо ваші коронки відповідають кольору зубів то після відбілювання вони стануть жовтіші. Виходом може бути заміна коронок на більш світліші. Також протипоказом до відбілювання є о'бємні реставрації передніх зубів. Реставрації теж не змінюють відтінок при відбілюванні. Виходом може бути заміна реставрацій на більш світліші після відбілювання.

Чи правда що після відбілювання зуби стають чутливими?
Так часто пацієнти відмічають чутливість зубів після процедури відбілювання. Щоб уникнути чутливості ми призначаємо професійні пасти проти чутливості та спеціальні гелі які допомагають подолати чутливість.
Загалом процедура відбілювання завжди приносить позитивні емоції пацієнтам та лікареві тому, що результат видно зразу після закінчення процедури.

Детальніше про відбілювання зубів можете дізнатись у нас на консультації.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи