Послуги
Ціни
Контакти
Вініри прямі
Це аналог керамічних вінірів, який реалізується за допомогою композитних матеріалів, які використовуються при художніх реставраціях
Зворотній зв`язок
Що таке прямі вініри?
Це метод відновлення форми та кольору зубів за допомогою композитних матеріалів.

Що таке композити?

Це сучасні реставраційні матеріали які використовуються під час художньої реставрації зуба. Відмінністю від художньої реставрації є більший об'єм відновлення. Ми створюємо новий дизайн посмішки і викорисовуємо більш об'ємні реставрації, зберігаючи колір , прозорість та її глибину.
Чим відрізняються прямі та непрямі реставрації?
Насамперед матеріалом з якого виконується вінір. У прямих реставрація це композит, а у непрямих – кераміка. Композит має властивість тускніти з роками та має меншу міцність. Кераміка є значно міцнішою та не змінює колір з роками.

Найбільшою різницею між даними реставрація ми є вартість. Кераміка є значно дорожчою за рахунок складності процесу її виготовлення. Композит є значно дешевший, але уступає кераміці в міцності та стабільності кольору.

Разом з тим постановка прямих вінірів дарує вам нову посмішку та впевненість у собі. При відносно невисоких фінансових затратах у вас є можливість зробити всі зуби рівними та вирівняти їх колір. При регулярному полірування та бережливому ставленні прямі вініри будуть служити довго і доставлятимуть радість вам та вашим близьким.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи