Послуги
Ціни
Контакти
Вініри
Вініри це керамічні накладки на зубах, які надають ідеальну форму, колір та естетику На сьогоднішній день ми можемо створити повністю новий дизайн вашої посмішки. За допомогою вінірів ми змінимо колір, форму і нахил ваших зубів.
Зворотній зв`язок
Що таке вініри
Це тоненькі накладки на ваші зуби, які покривають передню поверхню зуба і надають йому нової форми та кольору. Непрямі вініри виготовляються з кераміки у лабораторії протягом кількох днів. Їх перевагою є значна міцність та довговічність.

Для цього потрібно обпилювати зуби?

Не завжди. В середньому товщина вініра дорівнює 0.5 мм. Зазвичай при плануванні посмішки ми дещо збільшуємо об'єм тканин для кращої естетики. Якщо ваші зуби до вінірів мали маленький розмір – їх не доведеться обпилювати. Якщо ваші зуби мають великий розмір – товщина обпилювання складатиме лише пів міліметра. Що є зовсім незначним втручанням в тверді тканини.
Вінір і коронка це одне і теж?

Ні для виготовлення коронки потрібно обпиляти зуб навколо його осі. Під час цієї процедури видаляється близько половини твердих тканин зуба. Для виготовлення вініра знімається лише тонкий шар емалі з передньої сторони зуба.

Скільки часу служать вініри?

Термін служби вініра необмежений. Давайте розберемось які чинники можуть призвести до його втрати.

1- Це каріозні процеси в зубах,на яких встановлено вініри. На жаль всі наші зуби можуть бути уражені карієсом. І якщо його вчасно не виявити і не пролікувати значна частина коронки зуба зруйнується і вінір не буде мати на чому триматися. Тоді можливі сколи чи роз цементування.

2- Надмірне навантаження. З віком наші зуби мають здатність стиратися. А кераміка є значно міцнішою і при прогресуванні стертості зубів може виникнути надмірне навантаження на вінір що призведе до його сколу. Але зазвичай це відбувається через десять-п'ятнадцять років після встановлення вінірів.

На сьогоднішній день вініри це найкращий і найдовговічніший спосіб перетворити свою посмішку на ідеальну.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи