Послуги
Ціни
Контакти
Протези
Протези – це штучно відтворені ділянки зубного ряду, які призначені для маскування відсутності зубів та забезпечують жувальну функцію.
Зворотній зв`язок
Для чого нам протези
Якщо у вас відсутні кутні(задні) зуби, але вам потрібно відновити жування ми можемо запропонувати вам виготовити часткові або повні зубні протези, які допоможуть вам візуально та функціонально відновити зубний ряд.

З чого виготовлені протези?

Ми найчастіше використовуємо два види протезів: акрилові та нейлонові

Акрилові протези є більш бюджетним варіантом. Вони легко ремонтуються та мають більший ступінь жорсткості. Їхнім недоліком є зовнішній вигляд ( фіксуються на власних зубах за допомогою металевого дроту) і твердість ( на перших етапах привикання пошкоджують слизову оболонку рота)


Нейлонові протези. Є більш вартісними. Їх починка є дорожчою і складнішою у виконанні. Перевагами даного протезу є значно менший ступінь жорсткості. Їх можна порівняти із сумішшю резини та пластмаси. До нейлонових протезів пацієнти привикають значно швидше.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи