Послуги
Ціни
Контакти
Лікування парадонтиту
На сьогоднішній день лікування проблем з парадонтом є найбільш досліджене. Разом з тим воно представляє найскладніші завдання для лікарів стоматологів.
Зворотній зв'язок
Залишіть свої контакти і ми передзвонимо
Що таке парадонтит?
Це запалення тканин що оточують зуб, внаслідок чого зменшується об'єм твердих та м'яких тканин навколо зубів.

Чому парадонтит є складним для лікування?

Справа в тому що проблеми з парадонтом ви никають у нас ще в ранньому віці. Але пацієнти звертають наних увагу лише на середніх та важких стадіях перебігу, коли є незворотні зміни ясенного контуру.

Ми стараємось донести пацієнтам про необхідність лікування ще на початкових стадіях, при яких немає дискомфорту, але на жаль нас чують одиниці.


Якщо ви зіткнулись із проблемою парадонтиту першим ділом потрібно задуматись про стан гігієни.

Ясна не люблять нальоту та зубних відкладень. Вам необхідно взяти на озброєня всі рекомендовані засоби для догляду за ротовою порожниною. Регулярно відвідувати стоматолога та виконувати його вказівки.

Ми завжди можемо зупинити парадонтит та вилікувати його.
Для цього необхідно пройти якісне обстеження, створити план лікування і чітко дотримуватись даного плану. В такому випадку ваші ясна стабілізуються і захворювання припинить прогресувати.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи