Послуги
Ціни
Контакти
Нарощення зубів

Нарощення зубів це відновлення коронкової частини зуба, при якій відтворюється природній колір форма та необхідна міцність для подальшого якісного жування.

Зворотній зв`язок
Залишіть свої контакти і ми передзвонимо
Для чого нам нарощення зубів?
Є кілька ситуацій при яких пацієнтам необхідно наростити зуб:

- Травматичне сколювання частини зуба
- Каріозна деструкція зуба
- Порушення цілісності попередньої реставрації.
- Відновлення культі зуба під коронку.
- Травматичне сколювання частини зуба
- Якщо внаслідок удару чи накусування твердого предмету у вас відкололась частина коронки зуба ми з великою вірогідністю зможемо відновити дефект за допомогою реставрації.
У тих випадках де дефект перевищує 50% від об'єму зуба ми запропонуємо встановлення коронки.

Каріозна деструкція зуба
Коли внаслідок поширення карієсу зуб зруйнувався чи надколовся –
ми запропонуємо вам декілька варіантів вирішення проблеми – реставрація ( якщо деструкція не є обширною ), відновлення зуба за допомогою штифта і реставрації ( якщо деструкція середнього розміру ) і встановлення коронки ( якщо зуб зруйнований більш ніж на 60%)

Порушення цілісності попередньої реставрації
Якщо вам вже проводили реставрацію зуба і вона скололась або повністю відломалась – ми оцінюємо стан здорових тканин зуба. При наявності достатньої кількості тканин ми проведемо більш якісну і прогнозовану реставрацію. В тих випадках де реставрація не є доречною ми запропонуємо встановити керамічну коронку, яка прослужить вам роки.
Відновлення культі зуба під коронку

Бувають ситуації, при яких відновити зуб за допомогою реставрації
вже неможливо. Реставраціїний матеріал не розрахований для надмірного навантаження. Якщо коронка зуба зруйнована більш ніж на 60% ми проводимо реставрацію культі зуба ( тобто формуємо ядро зуба) на яку в подальшому буде встановлена керамічна коронка, яка буде відповідати усім естетичним та механічним вимогам.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи