Послуги
Ціни
Контакти
Лікування каналів

Дуже часто пацієнти звертаються до нас із скаргою на гострий або ниючий зубний біль. Причиною зубного болю є запалення пульпи зуба, яка подразнює нерв і створює страшенний дискоомфорт.
Зворотній зв'язок
Залишіть свої контакти і ми передзвонимо
Чому запалюється нерв?
Причиною запалення більшості зубів є каріозний процес. Бактерії подразнюють пульпу зуба і спричинюють запалення її тканин.

Що таке лікування каналів?

Ваші зуби ззовні покриті емаллю – це тверда і міцна структура під нею розміщений дентин він є дещо м'якшим і забезпечує основну масу твердих тканин. Всередині розміщується пульпа зуба. Там розміщені судини і нерви які допомагають підтримувати цілісність і функцію наших зубів.

Коли бактерії проникають у дентин вони мають захист від зовнішніх чинників ( таких як зубні пасти та ополіскувачі ) і активно там розмножуються. Ви можете спостерігати це як темні плями у зубах, а деколи плями знаходяться в міжзубних просторах і їх не видно до того часу, коли вони уражають 30% зуба.
У тих випадках де дефект перевищує 50% від об'єму зуба ми запропонуємо встановлення коронки.

Каріозна деструкція зуба
Коли внаслідок поширення карієсу зуб зруйнувався чи надколовся –
ми запропонуємо вам декілька варіантів вирішення проблеми – реставрація ( якщо деструкція не є обширною ), відновлення зуба за допомогою штифта і реставрації ( якщо деструкція середнього розміру ) і встановлення коронки ( якщо зуб зруйнований більш ніж на 60%)

Порушення цілісності попередньої реставрації
Якщо вам вже проводили реставрацію зуба і вона скололась або повністю відломалась – ми оцінюємо стан здорових тканин зуба. При наявності достатньої кількості тканин ми проведемо більш якісну і прогнозовану реставрацію. В тих випадках де реставрація не є доречною ми запропонуємо встановити керамічну коронку, яка прослужить вам роки.
Те ж саме із зубними нервами. Вони мають багато розгалужень та поворотів. Лікарю необхідно мати в арсеналі багато інструментів та препаратів щоб якісно видалити всі найтонші відгалуження нерва та запломбувати їх.

Тому маніпуляція ендодонтичного лікування ( видалення нерва та його пломбування) може зайняти кілька годин та вимагає якісного технічного устаткування лікаря.

Ми проводимо лікування каналів найсучаснішими матеріалами, за допомогою оптичного збільшення ( бінокулярів чи мікроскопу ) і даємо вам можливість забути про зубний біль назавжди.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи