Послуги
Ціни
Контакти
Коронки
Штучною коронкою називають втрачену частину зуба яку відновили за допомогою кераміки або цирконію.
Зворотній зв`язок
Для чого ставлять коронки?
Якщо зуб є зруйнований більше ніж на 50% звичайна реставрація вже не буде ефективною. Багато пацієнтів вважають що зуби можна пломбувати безкінченну кількість разів. Але ми запевняємо що занадто великі реставрації будуть не лише часто сколюватись, але й призводять до тріщин зуба, які лікуються лише видаленням.

Що робити якщо лікар каже що пломба буде неефективна?

Якщо ваш лікар пояснює про недоцільність використання реставрації – варто дослухатись. Встановлення коронки це спосіб значно продовжити тривалість служби зуба.
Які коронки ми пропонуємо?

На сьогоднішній день ми відмовились від використання металевих та металопластмасових коронок через їх естетичні показники. Тому пропонуємо своїм пацієнтам три види коронок:

1- Цирконієва коронка
Вона виготовляється шляхом сканування зубів, створення 3D макету і фрезерування коронки за допомогою високоточного обладнання. Тому такі коронки є найбільш точними, естетичними, міцними та довговічними.

2- Металокераміка
Ці коронки прийшли на заміну металопластмасовим і стали найбільш поширеними у 2000-х роках. Їх принцип заклечається у металевому каркасі, який облицьований керамікою зі всіх сторін. Тобто ззовні ми бачимо лише керамічну частину коронки, а метал захований всередині і надає їй міцності. Є кілька причин, через які сучасна стоматологія відмовляється від металокераміки. Це точність прилягання до зуба – тут цирконієві коронки виграють на 30-50%.
Наявність темної лінії на снах ( в результаті заломлення світла ми бачимо тінь металу) Прозорість – якщо йде мова про передні зуби – металокераміка не є прозорою і на відміну від власних зубів виглядає дещо темнішою.

3- Пластмаса
Так, саме пластмасу ми завжди використовуємо для тимчасового протезування. Вона служить до року і відтворює всі форми та функцію до тих пір, поки ми не закінчимо лікування інших зубів і не підготуємось до фінального протезування.

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи