Послуги
Ціни
Контакти
Герметизація зубів
Герметизація зубів це метод профілактики карієсу, при якому найбільш чутливі до карієсу ділянки зубів заповнюються герметиком.
Зворотній зв'язок
Залишіть свої контакти і ми передзвонимо
Для чого потрібна герметизація?
Перш за все для того щоб захистити зуб від причини карієсу - бактерій, які накопичуються у м'якому нальоті.

Яким чином герметизація може попередити карієс?

Кожен зуб має природні заглибини або борозди. У них в першу чергу набивається зубний наліт і вичистити його звідти якісно дуже складно. Поступово в цьому нальоті розмножуються колонії бактерій, які виділяють кислоти в процесі розчеплення вуглеводів. А кислота в свою чергу розчиняє емаль і дає можливість мікробам поселитись в середині зуба. Так починається. Карієс.

За допомогою герметиків ми закриваємо ці природні борозни і запобігаємо утворенню там нальоту.
Герметизація буває неінвазивною та інвазивною.
При неінвазивній герметизації ми обробляємо зуб певними розчинами і наносимо герметик. При цьому зуб не препарується (не сверлиться). Даний вид герметизації використовується лише при неглибоких фісурах.

При інвазивній герметизації глибокі борозди відкриваються за допомогою борів. Це дає змогу якісно очистити її від первинної мікрофлори та краще заповнити фісуру герметиком. Цей вид герметизації використовується частіше

Записуйтесь на прийом у нас на сайті або за телефоном на зручний для вас час та отримайте фахову консультацію абсолютно безкоштовно.
Наші роботи