Послуги
Ціни
Контакти
Елайнери
Елайнери – це метод вирівнювання зубного ряду за допомогою серії прозорих накладок на зуби які поступово доводять ваш прикус в правильне положення без застосування брекет системи.
Зворотній зв`язок
Чому не брекети?
Елайнери дають нам можливість вирівняти зуби та привести прикус у фізіологічне положення за допомогою тонких прозорих накладок, які є майже непомітними, не псують індивідуальну гігієну зубів та є більш прогностичними так, як програмуються у цифровому форматі . Де заздалегідь відомий кінцевий результат.

Які переваги та недоліки?

Перевагою елайнерів є більш зручний період реабілітації прикусу. Відсутність помітних брекетів, можливість зняти капи на короткий термін (під час важливих подій) та більш прогнозований рух зубів, який попередньо закладений цифровою програмою корекції.

Недоліком системи елайнерів є обмежена можливість переміщення зубів. При складних патологіях прикусу лише система елайнерів не здатна вивести деякі зуби у коректне положення. В таких випадках ми прибігаємо до часткового чи повного використання брекет систем.

Більш детальну інформацію про свій прикус та варіанти його виправлення можете отримати на індивідуальній консультації. Записуйтесь на сайті або за телефоном у контактах.
Наші роботи